Skip to main content

Pytania i odpowiedzi

 

Dla kogo jest przeznaczona aplikacja?

Aplikacja afazja.net została stworzona głównie z myślą o pacjentach cierpiących na afazję oraz inne deficyty umysłowe. Jest dedykowana młodzieży i dorosłym, którzy mają problemy z mówieniem, rozumieniem, nazywaniem przedmiotów, powtarzaniem, pisaniem, czytaniem lub liczeniem. Jednak charakter ćwiczeń i bogaty zasób słownictwa w aplikacji umożliwiają również jej wykorzystanie w innych celach, na przykład do nauki języka polskiego (np. grupa "Gramatyka") lub nawet dla rozrywki (np. grupa "Krzyżówki").

 

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z aplikacji?

Aplikacja afazja.net działa na każdym urządzeniu wyposażonym w nowoczesną przeglądarkę internetową i dostęp do internetu. Po zalogowaniu możesz z niej korzystać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie, telefonie komórkowym, a nawet niektórych telewizorach!

 

Czy mogę wypróbować pełną wersję aplikacji?

Tak, po zarejestrowaniu konta użytkownika otrzymujesz dostęp do pełnej wersji aplikacji na okres 7 dni. Abonament nie wymaga rezygnacji i automatycznie wygasa po upływie tygodnia.

 

Dlaczego nie otrzymałem e-maila z linkiem potwierdzającym rejestrację konta?

Możliwe, że e-mail trafił do folderu spamu, wpisałeś błędny adres e-mail lub wystąpił inny problem z dostarczeniem wiadomości. Prosimy odczekać kilka minut, sprawdzić skrzynkę (również folder spamu) i jeśli nadal nie otrzymasz e-maila, skontaktuj się z nami poprzez krótką wiadomość na adres info@afazja.net, a my aktywujemy Twoje konto.

 

Jak mogę dokonać płatności za dostęp do pełnej wersji aplikacji?

Akceptujemy płatności za pośrednictwem zwykłego przelewu bankowego oraz przez systemy PayU i Paypal.

 

Czy abonament jest automatycznie odnawialny?

Nie, w chwili obecnej nie obsługujemy automatycznej odnowy abonamentu. Po upływie okresu subskrypcji musisz złożyć nowe zamówienie, jeśli chcesz kontynuować korzystanie z pełnej wersji aplikacji.

 

Czy otrzymam fakturę za zamówienie?

Tak, po zrealizowaniu każdego zamówienia wysyłamy fakturę w formie elektronicznej.

Afazja.net - Czytam - Piszę - Mówię - Rozumiem