Skip to main content

Pytania i odpowiedzi

 

Dla kogo jest przeznaczona aplikacja?

Aplikacja afazja.net została stworzona głównie z myślą o pacjentach cierpiących na afazję oraz inne deficyty umysłowe. Jest dedykowana zarówno młodzieży jak i dorosłym, którzy mają problemy z mówieniem, rozumieniem, nazywaniem przedmiotów, powtarzaniem, pisaniem, czytaniem lub też liczeniem. Jednak warto podkreślić, że charakter ćwiczeń i bogaty zasób słownictwa w aplikacji umożliwiają również jej wykorzystanie w innych celach, na przykład do nauki języka polskiego (np. grupa „Gramatyka") lub nawet dla rozrywki (np. grupa „Krzyżówki”).


Na jakich urządzeniach mogę korzystać z aplikacji?

Aplikacja afazja.net działa na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową i dostęp do internetu. Po zalogowaniu możesz korzystać z niej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie, telefonie komórkowym, a nawet na niektórych telewizorach!


Czy mogę wypróbować pełną wersję aplikacji?

Tak, po zarejestrowaniu konta użytkownika otrzymujesz dostęp do pełnej wersji aplikacji na okres 7 dni. Abonament nie wymaga rezygnacji i automatycznie wygasa po upływie tygodnia.


Dlaczego nie otrzymałem e-maila z linkiem potwierdzającym rejestrację konta?

Możliwe, że e-mail trafił do folderu spamu, wpisałeś błędny adres e-mail lub wystąpił inny problem z dostarczeniem wiadomości. Prosimy odczekać kilka minut, sprawdzić skrzynkę (również folder spamu) i jeśli nadal nie otrzymasz e-maila z linkiem potwierdzającym, skontaktuj się z nami: info@afazja.net, a my aktywujemy Twoje konto.


Jak mogę dokonać płatności za dostęp do pełnej wersji aplikacji?

Akceptujemy płatności za pośrednictwem zwykłego przelewu bankowego oraz przez systemy PayU i PayPal.


Czy abonament jest automatycznie odnawialny?

Nie, w chwili obecnej nie obsługujemy automatycznej odnowy abonamentu. Po upływie okresu subskrypcji należy złożyć nowe zamówienie, jeśli chcesz kontynuować korzystanie z pełnej wersji aplikacji.


Czy otrzymam fakturę za zamówienie?

Tak, po zrealizowaniu każdego zamówienia wysyłamy fakturę w formie elektronicznej.

Afazja.net - Czytam - Piszę - Mówię - Rozumiem