Skip to main content

Dla kogo jest przeznaczona aplikacja?

Aplikacja afazja.net została stworzona głównie z myślą o pacjentach cierpiących na afazję oraz inne deficyty umysłowe. Jest dedykowana młodzieży i dorosłym, którzy mają problemy z mówieniem, rozumieniem, nazywaniem przedmiotów, powtarzaniem, pisaniem, czytaniem lub liczeniem. Jednak charakter ćwiczeń i bogaty zasób słownictwa w aplikacji umożliwiają również jej wykorzystanie w innych celach, na przykład do nauki języka polskiego (np. grupa "Gramatyka") lub nawet dla rozrywki (np. grupa "Krzyżówki").

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z aplikacji?

Aplikacja afazja.net działa na każdym urządzeniu wyposażonym w nowoczesną przeglądarkę internetową i dostęp do internetu. Po zalogowaniu możesz z niej korzystać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie, telefonie komórkowym, a nawet niektórych telewizorach!

Czy mogę wypróbować pełną wersję aplikacji?

Tak, po zarejestrowaniu konta użytkownika otrzymujesz dostęp do pełnej wersji aplikacji na okres 7 dni. Abonament nie wymaga rezygnacji i automatycznie wygasa po upływie tygodnia.

Dlaczego nie otrzymałem e-maila z linkiem potwierdzającym rejestrację konta?

Możliwe, że e-mail trafił do folderu spamu, wpisałeś błędny adres e-mail lub wystąpił inny problem z dostarczeniem wiadomości. Prosimy odczekać kilka minut, sprawdzić skrzynkę (również folder spamu) i jeśli nadal nie otrzymasz e-maila, skontaktuj się z nami poprzez krótką wiadomość na adres info@afazja.net, a my aktywujemy Twoje konto.

Jak mogę dokonać płatności za dostęp do pełnej wersji aplikacji?

Akceptujemy płatności za pośrednictwem przelewu bankowego oraz przez system Paypal. Dzięki usłudze Paypal możesz dokonać płatności kartą kredytową, nawet jeśli nie posiadasz konta w tym serwisie.

Czy abonament jest automatycznie odnawialny?

Nie, w chwili obecnej nie obsługujemy automatycznej odnowy abonamentu. Po upływie okresu subskrypcji musisz złożyć nowe zamówienie, jeśli chcesz kontynuować korzystanie z pełnej wersji aplikacji.

Czy otrzymam fakturę za zamówienie?

Tak, po zrealizowaniu każdego zamówienia wysyłamy fakturę w formie elektronicznej.